Image is not available
Przedszkole

W naszym przedszkolu zajęcia edukacyjne odbywają się w dwóch grupach 10-15 osobowych- młodszej”Kotki” oraz starszej „Tygrysy. W każdej opiekę nad dziećmi sprawuje nauczyciel wiodący oraz wspomagający, każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje.

Żłobek

Do grupy żłobkowej przyjmowane są dzieci od 1,5 l. Dużą wagę przykładamy do pielęgnacji dzieci i nauki samodzielności. W miarę możliwości maluszki uczestniczą także w zajęciach zorganizowanych i swobodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Klub malucha

Zapraszamy dzieci od 1,5 do 6 lat na codzienne zajęcia w grupach przedszkolnej 3-6l.i żłobkowej 1,5-3l.

previous arrow
next arrow
Slider
Otwarcie żłobka

01.02.2019r. otwieramy oddział żłobka na ulicy Korpala. Przyjmujemy dzieci od roku do 3 lat. Program jest dofinansowany z projektu MALUCH.

Więcej
Przedszkole „Tygrysek ED” uczestnikiem programu „LIFE IP MAŁOPOLSKA”!

We wrześniu 2018 r. zostaliśmy obdarowani oczyszczaczem powietrza, który został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego […]

Więcej
Dzień Babci i Dziadka

Już po święcie Babci i Dziadka, a my wciąż jesteśmy pod wrażeniem występu dzieci.  Nawet  najmniejsze dzieciaki nie bały się wyjść na scenę.  Były także prezenty i poczęstunek dla naszych bliskich oraz wspólna zabawa . […]

Więcej