„W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych
wiele zaś od tych, którzy są z nami.”
B. Rocławski

założyciel Przedszkola "Tygrysek ED"Elżbieta Dudek-Ruszil Pani Ela- nauczyciel. Absolwentka filologii polskiej UJ oraz studiów podyplomowych  w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ. Do pracy w przedszkolu przygotowały ją studia  w Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunkach wychowanie przedszkolne i zarządzanie w oświacie. Ciągle się uczy, w tym wiele od swoich dzieci. Matka Łukasza, Kuby, Jaśka. Właściciel, pełni funkcję dyrektora przedszkola.

„Wychowując swoje dzieci miałam często kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, gdzie moi chłopcy mogliby się pobawić  z rówieśnikami. Kiedy poszli do przedszkola spotkałam się z przepełnionymi salami przedszkolnymi, w których  bawiło sie ponad 20 dzieci.   Planując otwarcie przedszkola brałam  pod uwagę własne doświadczenia, wiedzę pedagoga i opinie innych rodziców. Pragnę, by „Tygrysek ED” był  kameralnym  miejscem, gdzie rozbudzane są zainteresowania dzieci i gdzie rodzice mogą otrzymać wsparcie w wychowywaniu swoich pociech. By personel zapewnił dziecku troskliwą opiekę i  zabawę, która go rozwija, inspiruje, uczy współpracy w grupie. By w  grupie  przedszkolnej nie było więcej niż 15 dzieci, a miejsce przypominało dziecku dom. „


Angelika Chrabąszcz -Pani Angelika -nauczyciel. Ukończyła Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w Kielcach uzyskując tytuł magistra pedagogiki oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Posiada duże zdolności plastyczne, które chętnie wykorzystuje w pracy z dziećmi. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Nieoceniona w przygotowaniu imprez dla dzieci. Pracuje w grupie starszej- „Tygrysy” i pełni obowiązki zastępcy dyrektora przedszkola. Jest matką  4 letniej Nikoli.

 

 

Małgorzta Karamon-Pani Gosia– ciepła, otwarta zawsze uśmiechnięta i pełna incjatywy pracuje jako asystent wychowawcy w grupie młodszej „Kotki”. Kontynuuje naukę na UP w Krakowie, by poszerzyć wiedzę jako nauczyciel przedszkola- Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą w Wyższej Szkole im. B. Jańskiego w Krakowie. Nie był to przypadkowy wybór, gdyż  od 18- go roku życia jeździłam na turnusy rehabilitacyjne z dziećmi niepełnosprawnymi jako wolontariuszka. Moją drugą pasją jest sport.  Trenowałam lekkoatletykę w klubie AZS-AWF Kraków i nadal lubię aktywnie spędzać wolny czas. Latem jeżdżę na rowerze i rolkach a w zimie uwielbiam snowboard. Teraz doszła mi nowa pasja – rajdy samochodowe. Pracuję z dziećmi, gdyż czerpię z tego wiele radości i satysfakcji. Dobra zabawa i troska  o bezpieczeństwo przedszkolaków jest dla mnie najważniejsze.”


Natalia Nosal-
 asystent nauczyciela wychowania przedszkolnego. To ona  podczas zajęć w przedszkolu dba o to, by dzieciom niczego nie brakowało a atmosfera sprzyjała poznawaniu nowych rzeczy. Ukończyła studia pedagogiczne licencjackie, obecne kontynuuje naukę na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne.

Teresa Waśniowska– Opiekunka w grupie żłobkowej. Pomaga najmłodszym dzieciom w nauce samodzielności, jednocześnie organizuje dla nich zabawę i dba o posiłki.

Maciej Ziobro-Pan Maciek-nauczyciel rytmiki. Jest zawodowym muzykiem, akompaniatorem. Od wielu lat prowadzi zajęcia rytmiczno- muzyczne w przedszkolach. Praca z dziećmi sprawia mu wiele radości i satysfakcji, dlatego nie trzeba go namawiać, by akompaniował na pianinie dzieciom także w trakcie uroczystości i przedstawień w przedszkolu. Ma 3 synów.

 

 

 

 

575 Responses to “O Nas”

 1. Title

  […]The info talked about inside the report are a number of the ideal readily available […]

 2. WarriorForum pisze:

  Title

  […]the time to read or take a look at the content material or web-sites we have linked to below the[…]

 3. Parodia Loka pisze:

  Title

  […]Here is a great Weblog You might Find Intriguing that we Encourage You[…]

 4. Title

  […]usually posts some really exciting stuff like this. If you are new to this site[…]

 5. Title

  […]the time to read or go to the content or web pages we’ve linked to below the[…]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

hide totop